SIKÇA SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Etkinliklerimiz aksi açıklama olarak belirtilmediği sürece; katılımcılar açısından herhangi bir tecrübe gerektirmez. 

Tüm tırmanış ekipmanları etkinliklerimiz esnasında İSTANBUL TIRMANIŞ ekibi tarafından karşılanır. Herhangi bir tırmanış ekipmanı temin etmenize gerek yok. Elinizde kask, emniyet kemeri, tırmanış ayakkabısı, toz torbası bulunması durumunda getirebilir ve kullanabilirsiniz.

Kamp içeren etkinliklerimizde TIRMANIŞ MALZEMELERİ DIŞINDA herhangi bir malzeme temin etmiyoruz. İhtiyaç duymanız durumunda elimizde mevcut ise yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kamp malzemelerinizi bireysel olarak temin etmelisiniz.(Çadır,mat,tulum,yemek araçları vb.)

Etkinlik kaydı için anasayfamızda bulunan başvuru formuna gitmeli ve doldurmalısınız. İşleminizin tamamlanabilmesi adına, formda belirtilen ilgili hesaba kapora ücretini yatırmalısınız.

Etkinliklerimize genel olarak İstanbul İncirli çıkışlı olarak anlaşmalı olduğumuz taşımacılık şirketi vasıtasıyla ulaşım sağlıyoruz.

Bireysel araç ile ulaşım sağlamak istemeniz durumunda ekip ile iletişim kurarak, formda bireysel araç seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

NOT; Son dakika yapılan değişikler sonucu formda belirtilecek ücretler tarafınızdan istenecektir.

Ekibin genel durumuna ve gidilen tırmanış bölgesine bağlı olarak, öncesinde formda belirtilen kaya tırmanış derecesi aralığında rotalar açıyoruz.

Bu derece aralığı genel anlamda 4- / 7 aralığını kapsamaktadır.

Evet, koşulların sağlanması durumunda veriyoruz.

Eğitimlere katılım için bizimle en az bir etkinlik geçirmiş olmanız gerekir.

Eğitim için kişi yeter sayı aralığı sağlanmalı(4-6kişi).

Kişiler İstanbul Tırmanış ekibi tarafından istekleri, fiziki ve mental yeterlilik açısından oylanarak; oy çoğunluğu ile uygun görülmelidir.

Aksi belirtilmediği sürece yemek servisi mevcut değildir. Günübirlik ve kamplı etkinliklerimizde tüm yemek ihtiyacınız tarafınıza aittir.

Kamplı gerçekleştirilen etkinliklerde yine aksi belirtilmedikçe, kamp alanına yakın konumda(5-25km) yer alan işletmelere akşam yemeği için araç servisi ayarlıyoruz.

Kapora yatırmanız ve etkinliğe katılamamanız durumunda; herhangi bir geri ödeme mevcut değildir.

İfa ettiğimiz hizmet sonucu İstanbul Tırmanış ekibi tarafından çekilen fotoğraflarınız, tarafımızca etkinlik arşivi olarak saklanmakta ve gerekli durumlarda kullanılabilmektedir.

Gerekli durumlar; ileri tarihli aynı bölgede gerçekleştirilebilecek etkinlik, her türlü İstanbulTırmanış reklamı ve paylaşımı.